Harley-Davidson Softail Breakout 107
Harley-Davidson Softail Breakout 107 to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1746 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 107, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 148 Nm / 109 ft-lb przy 3000 obr./min. Masa: 294 kg.
Lata produkcji
2018
Pojemność
1746 ccm
Moment obrotowy
148 Nm / 109 ft-lb przy 3000 obr./min
Masa
294 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 107, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Softail Breakout 107 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 107, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1746 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 111 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 148 Nm / 109 ft-lb przy 3000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate, wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Showa widelec odwrócony USDs |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Mono Shock |
| Hamulce przednie | Single 292mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 130/60B21, 63H, BW |
| Opona tylna | 240/40R18, 79V, BW |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1695 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 665 mm |
| Masa | 294 kg |
| Zbiornik paliwa | 13.2 L / 13.2 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 2-into-1-into-2 dual side, catalyst in muffler |
|---|---|
| Primary Drive | Łańcuch, 34/46 ratio |
| Gear Ratio | 1st 9.311 / 2nd 6.454 / 3rd 4.793 / 4th 3.882 / 5th 3.307 / 6th 2.79 |
| Lean Angle, Left | 26.8º |
| Lean Angle, Right | 26.8º |
| Wheels | Gloss black, Gasser II cast aluminiowa |
| Prześwit | 115 mm |
| WetWeight | 305 kg |
| OilCapacity (with filter) | 4.7 L / 5 US qts |
| Fuel Consumption Average | 5.5 L/100 km / 18.2 km/l / 42.8 US mpg |