Harley-Davidson Softail Breakout 114
Harley-Davidson Softail Breakout 114 to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1868 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 114, pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 155 Nm przy 3250. Masa: 294 kg.
Lata produkcji
2018-19
Pojemność
1868 ccm
Moment obrotowy
155 Nm przy 3250
Masa
294 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 114, pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Softail Breakout 114 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018-19 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 114, pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1868 ccm |
| Średnica x skok | 102 x114 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 155 Nm przy 3250 |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mechanical, 10 plate wet, assist & conventional |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty, 32/66 ratio |
Podwozie
| Rama | Mild steel, tubular frame, rectangular section Rama grzbietowa, stamped, cast, and forged junctions, MIG welded, aluminiowa forged fender supports |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa Inverted cartridge fork |
| Zawieszenie tylne | Mono Shock |
| Hamulce przednie | Single 300 mm Tarcza, 4 piston fixed caliper |
| Hamulce tylne | Single 292 mm Tarcza, 2 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 130/60B21, 63H, BW |
| Opona tylna | 240/40R18, 79V, BW |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1695 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 665 mm |
| Masa | 294 kg |
| Zbiornik paliwa | 13.2 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 2-into-2 staggered; catalyst in muffler |
|---|---|
| Primary Drive | Łańcuch, 34/46 ratio |
| Gear Ratio | 1st 9.311 / 2nd 6.454 / 3rd 4.793 / 4th 3.882 / 5th 3.307 / 6th 2.79 |
| Swingarm | Mild steel, tubular sections, stamped x-member, forged axle junctions, MIG welded, removable Pasek zębaty spacer |
| Wheels | Gloss black, Gasser II cast aluminiowa |
| Prześwit | 115 mm |
| WetWeight | 305 kg |