Harley-Davidson Softail Breakout Pro Street CVO
Harley-Davidson Softail Breakout Pro Street CVO to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1801 ccm. Jednostka napędowa: Screamin' Eagle Twin Cam 110B. Moc maksymalna wynosi 92.0 KM / 67.2 k, W przy 5000 obr./min. Masa: 318 kg.
Lata produkcji
2017
Pojemność
1801 ccm
Moc maksymalna
92.0 KM / 67.2 k, W przy 5000 obr./min
Moment obrotowy
151 Nm / 15.4 kgf-m / 111.4 ft-lb przy 3500 obr./min
Masa
318 kg
Typ silnika
Screamin' Eagle Twin Cam 110B
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Softail Breakout Pro Street CVO |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017 |
Silnik
| Typ silnika | Screamin' Eagle Twin Cam 110B |
|---|---|
| Pojemność | 1801 ccm |
| Średnica x skok | 101.6 x 111.1 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 92.0 KM / 67.2 k, W przy 5000 obr./min |
| Moment obrotowy | 151 Nm / 15.4 kgf-m / 111.4 ft-lb przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas, 4 piston fixed caliper |
|---|---|
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza, 2 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 130/60B19 61H |
| Opona tylna | 240/40R18 79V |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1680 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 660 mm |
| Masa | 318 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.9 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Harley Davidson FXSB-SE Pro Street Breakout CVO |
|---|---|
| Układ wydechowy | Blacked-out staggered blunt cut mufflers |
| Primary Drive | Łańcuch, 34:46 ratio |
| Gear Ratios | 1st 9.311 / 2nd 6.454 / 3rd 4.793 / 4th 3.882 / 5th 3.307 / 6th 2.790:1 |
| Wheels | Scorched chrome, Aggressor custom wheel |
| Lean Angle (Left) | 25.5° |
| Lean Angle (Right) | 24.8° |
| Prześwit | 120 mm |
| WetWeight | 332 kg |
| OilCapacity (with filter) | 3.3 L / 3.5 US qts |