Harley-Davidson Softail Cross Bones FLSTSB
Harley-Davidson Softail Cross Bones FLSTSB to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1584 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 96 vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 124.7 Nm / 92 ft. lbs przy 3000 obr./min. Masa: 334 kg.
Lata produkcji
2010-11
Pojemność
1584 ccm
Moment obrotowy
124.7 Nm / 92 ft. lbs przy 3000 obr./min
Masa
334 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 96 vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Softail Cross Bones FLSTSB |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010-11 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 96 vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1584 ccm |
| Średnica x skok | 95.2 x 111.2 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Fuel Injection (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Moment obrotowy | 124.7 Nm / 92 ft. lbs przy 3000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate ze sprężyną membranową in oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel tubular frame; rectangular section Rama grzbietowa; stamped, cast, and forged junctions; forged fender supports; MIG welded |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Front Forks Black leading link for Springer® model |
| Zawieszenie tylne | Wahacz Mild steel, round tube sections, forged junctions; MIG welded |
| Hamulce przednie | Single 292mm Tarcza 2 piston caliper, Rear Shocks Hidden, horizontal-mounted, coil-over |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | MT90 B16 |
| Opona tylna | 200/55 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1638 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Laden 676.3 mm, Unladen 766.8 mm |
| Masa | 334 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.9 L |
Pozostałe dane
| Starring | Elektryczny |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 9.311 / 2nd 6.454 / 3rd 4.793 / 4th 3.882 / 5th 3.307 / 6th 2.790 |
| Układ wydechowy | Chrome, straight over / under shotgun, slash-cut with dual mufflers |
| Fork Angle | 24.2° |
| Prześwit | 124 mm |
| Dry-Weight | 317.5 kg |