Harley-Davidson Softail Custom FXSTC 1340
Harley-Davidson Softail Custom FXSTC 1340 to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1337 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 54 KM / 40.2 k, W przy 5000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 68 ft-lb przy 3500 obr./min. Masa: 280 kg.
Lata produkcji
1986
Pojemność
1337 ccm
Moc maksymalna
54 KM / 40.2 k, W przy 5000 obr./min
Moment obrotowy
68 ft-lb przy 3500 obr./min
Masa
280 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Softail Custom FXSTC 1340 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1986 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1337 ccm |
| Średnica x skok | 88.8 x 108.0 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 40mm Keihin CV Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 54 KM / 40.2 k, W przy 5000 obr./min |
| Moment obrotowy | 68 ft-lb przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 38mm Widelec teleskopowy air assistance |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys napięcie wstępne regulowane |
| Hamulce przednie | Single 292mm Tarcza 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 1 piston caliper. |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 130/90-16 |
Wymiary i masa
| Masa | 280 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 18.9 L |