Harley-Davidson Softail Deuce Screamin Eagle
Harley-Davidson Softail Deuce Screamin Eagle to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1584 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 96 vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 123.4 Nm / 91 ft/ lbs. przy 3500 obr./min. Masa: 323 kg.
Lata produkcji
2003
Pojemność
1584 ccm
Moment obrotowy
123.4 Nm / 91 ft/ lbs. przy 3500 obr./min
Masa
323 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 96 vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Softail Deuce Screamin Eagle |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 96 vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1584 ccm |
| Średnica x skok | 95.3 x 111.1 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 123.4 Nm / 91 ft/ lbs. przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate, wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, rectangular section Rama grzbietowa w/ twin downtubes, Swing Arm Tubular mild steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41.3 mm custom fork w/ tri-rate springs |
| Hamulce przednie | 2x 292mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza |
| Opona przednia | MH90-21 54H |
| Opona tylna | 160/70B17 73V |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1690.3 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Laden 629.0 mm / 24.7 in, Unladen 659.6 mm |
| Masa | 323 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.5 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 10.1102nd 6.9583rd 4.9534th 3.8625th 3.150 |
|---|---|
| Prześwit | 130 mm |