Harley-Davidson Softail Fat Boy Lo FLSTFB
Harley-Davidson Softail Fat Boy Lo FLSTFB to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1690 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103 Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, two valves per cylinder, with Integrated Oil-Cooler. Maksymalny moment obrotowy: 132 Nm / 98.8 ft. lbs przy 3250 obr./min. Masa: 332 kg.
Lata produkcji
2016
Pojemność
1690 ccm
Moment obrotowy
132 Nm / 98.8 ft. lbs przy 3250 obr./min
Masa
332 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103 Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, two valves per cylinder, with Integrated Oil-Cooler
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Softail Fat Boy Lo FLSTFB |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103 Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, two valves per cylinder, with Integrated Oil-Cooler |
|---|---|
| Pojemność | 1690 ccm |
| Średnica x skok | 98.4 x 111.1 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 132 Nm / 98.8 ft. lbs przy 3250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate, wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, tubular frame; rectangular section Rama grzbietowa; stamped, cast and forged junctions, forged fender supports, MIG welded |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41.3 mm Widelec teleskopowy, chrome dust covers |
| Zawieszenie tylne | Hidden, horizontal-mounted, coil-over shock |
| Hamulce przednie | Caliper Type 4-piston |
| Hamulce tylne | Caliper Type 2-piston |
| Opona przednia | 140/75R17 67V |
| Opona tylna | 200/55R17 78V |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1630 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Laden 616 mm / 24.3 in, Unladen 660 mm |
| Masa | 332 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.9 L / 5 gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Exhaust Denim Black and Satin Chrome, over/under shotgun exhaust with dual mufflers |
|---|---|
| Primary Drive Chain | 34/46 |
| Gear Ratio | 1st 9.3112nd 6.4543rd 4.7934th 3.8825th 3.3076th 2.79 |
| Front Wheel | Black, Bullet Hole Tarcza Cast aluminiowa |
| Rear Wheel | 8 Black, Bullet Hole Tarcza Cast aluminiowa |
| Rake (steering head) | 31.6° |
| Prześwit | 120 mm |
| Gross Vehicle Weight Rating | 526.0 kg |
| Pojemność oleju | 3.3 L /3.50 qts |