Harley-Davidson Softail FXDR 114
Harley-Davidson Softail FXDR 114 to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1868 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 2 Milwaukee-Eight® 114, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 161 Nm przy 3500 obr./min. Masa: 289 kg.
Lata produkcji
2021
Pojemność
1868 ccm
Moment obrotowy
161 Nm przy 3500 obr./min
Masa
289 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 2 Milwaukee-Eight® 114, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Softail FXDR 114 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 2 Milwaukee-Eight® 114, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1868 ccm |
| Średnica x skok | 102 x114.3 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Fuel System Electronic Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 161 Nm przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate, cable-actuated assist clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm single cartridge widelec odwrócony USD |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Coil-over Amortyzator centralny, regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas, 4-piston fixed caliper ABS |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarczas, 2-piston fixed caliper ABS |
| Opona przednia | 120/70ZR-19 60W |
| Opona tylna | 240/40R-18 79V |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1615.4 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 720mm Unladen |
| Masa | 289 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.6 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 2-into-1, catalyst in header |
|---|---|
| Primary Drive | Łańcuch |
| Gear Ratio | 1st 9.311 2nd 6.454 3rd 4.793 4th 3.882 5th 3.307 6th 2.79 |
| Wheels | 5-spoke Ace cast aluminiowa |
| Front Wheel | 19 inch x 3 in |
| Rear Wheel | 18 inch x 8 in |
| Prześwit | 140 mm |
| WetWeight | 303 kg |