Harley-Davidson Ultra Limited
Harley-Davidson Ultra Limited to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1690 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Twin Cam 103™ with integrated oil cooler Valves Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 143 Nm / 105.4 ft/lb przy 3750 obr./min. Masa: 414 kg.
Lata produkcji
2016
Pojemność
1690 ccm
Moment obrotowy
143 Nm / 105.4 ft/lb przy 3750 obr./min
Masa
414 kg
Typ silnika
Czterosuw, Twin Cam 103™ with integrated oil cooler Valves Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Ultra Limited |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Twin Cam 103™ with integrated oil cooler Valves Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1690 ccm |
| Średnica x skok | 98.4 x 111.25 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Air/Chłodzenie cieczą, |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 143 Nm / 105.4 ft/lb przy 3750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate, wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel; tubular frame; two-piece stamped and welded Rama grzbietowa; cast and forged junctions; twin downtubes; bolt-on rear frame with forged fender supports; MIG welded |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41.3 mm Widelec teleskopowy, cartridge-style damping |
| Zawieszenie tylne | Wahacz Mild steel; two-piece drawn and welded section; forged junctions; MIG welded, Rear Shocks Air-regulowane |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarcza 4 piston caliper ABS |
| Hamulce tylne | Single 300mm Tarcza 4 piston caliper ABS |
| Opona przednia | BW 130/80B17 65H |
| Opona tylna | BW 180/65B16 81H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1625 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Laden 695 mm / 27.3 in, Unladen 740 mm |
| Masa | 414 kg |
| Zbiornik paliwa | 22.7 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Chrome, 2-1-2 dual exhaust with tappered mufflers |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 9.593 / 2nd 6.650 / 3rd 4.938 / 4th 4.000 / 5th 3.407 / 6th 2.875 |
| Wheels Front | Contrast Chrome Impeller Cast aluminiowa |
| Wheels Rear | Contrast Chrome Impeller Cast aluminiowa |
| Gross Vehicle Weight Rating | 616.9 kg |
| Pojemność oleju | 3.8 L / 4 qt. |