Hero HX 250R
Hero HX 250R to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Chłodzenie cieczą, Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC,.
Typ silnika
Chłodzenie cieczą, Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Hero HX 250R |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Chłodzenie cieczą, Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, |
|---|---|
| Średnica x skok | 81.X 48.5mm |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | multi-plate wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 37mm Widelec teleskopowy hydrauliczna shock absorbers |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , 5 step regulowane napięcie wstępne, shim valve damping |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza, three piston caliper, połączone braking with Opcjonalne ABS |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza, połączone braking with Opcjonalne ABS |
| Opona przednia | 110/80 R-17 |
| Opona tylna | 140/70 R-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370mm |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12.9 L |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12 V – 6 Ah, MF Battery |
|---|---|
| Prześwit | 145mm |
| Wet-Weight | 139kg |