Hero X-Pulse 200
Hero X-Pulse 200 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, single cyclinder. Moc maksymalna wynosi 18.1 KM / 13.2 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 17.1 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 153.0 kg.
Lata produkcji
2020-
Moc maksymalna
18.1 KM / 13.2 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
17.1 Nm przy 6500 obr./min
Masa
153.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, single cyclinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Hero X-Pulse 200 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, single cyclinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 66.5 x 57.8 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital DC CDI Ignition System |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 18.1 KM / 13.2 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 17.1 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna forks |
| Zawieszenie tylne | Swing Arm with 5 step regulowane hydrauliczna shock |
| Hamulce przednie | Single 276mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 120/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1412 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 823 mm |
| Masa | 153.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| ABS System | Standardowe |
|---|---|
| Wheels | Spoked |
| Prześwit | 220 mm |