Highland 750 V2 Desert X
Highland 750 V2 Desert X to motocykl turystyczny o pojemności skokowej 749 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 85 KM / 62 k, W przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 84 Nm / 62 ft. lbs przy 5000 obr./min. Masa: 129 kg.
Lata produkcji
2006-
Pojemność
749 ccm
Moc maksymalna
85 KM / 62 k, W przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
84 Nm / 62 ft. lbs przy 5000 obr./min
Masa
129 kg
Typ silnika
Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Highland 750 V2 Desert X |
|---|---|
| Rok produkcji | 2006- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 749 ccm |
| Średnica x skok | 95 x 53 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Integrated engine management system with ignition coils fitted directly on the spark plugs |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 85 KM / 62 k, W przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 84 Nm / 62 ft. lbs przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | lubricated mult disk clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Hy, Tens stainless steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | PDS, regulowane stiffness, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia |
| Hamulce przednie | Single 310mm Tarcza 6 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 320mm Tarcza 1 piston calipers |
| Opona przednia | 110/80-19 |
| Opona tylna | 150/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1506 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 720 mm |
| Masa | 129 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 340 mm |
|---|