Highland 950 V2Outback
Highland 950 V2Outback to motocykl drogowy o pojemności skokowej 936 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 85 KM / 62 k, W przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 104 Nm przy 4700 obr./min. Masa: 165.0 kg.
Lata produkcji
2006-
Pojemność
936 ccm
Moc maksymalna
85 KM / 62 k, W przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
104 Nm przy 4700 obr./min
Masa
165.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Highland 950 V2Outback |
|---|---|
| Rok produkcji | 2006- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 936 ccm |
| Średnica x skok | 95 x 96 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Integrated engine management system with ignition coils fitted directly on the spark plugs |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 85 KM / 62 k, W przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 104 Nm przy 4700 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | lubricated mult disk clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rectangular section, Cr, Mo steel and aluminiowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50mm WP, regulowane tłumienie kompresji and tłumienie odbicia |
| Zawieszenie tylne | WP, regulowane stiffness, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston calipers |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 150/70 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1530 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 910 mm |
| Masa | 165.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 300 mm |
|---|