Honda ADV 150
Honda ADV 150 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 153 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2-valve. Moc maksymalna wynosi 14.2 KM przy 8, 500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 13.8 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 133 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
153 ccm
Moc maksymalna
14.2 KM przy 8, 500 obr./min
Moment obrotowy
13.8 Nm przy 6500 obr./min
Masa
133 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda ADV 150 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2-valve |
|---|---|
| Pojemność | 153 ccm |
| Średnica x skok | 57.3 x 57.9mm |
| Stopień sprężania | 10.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI; 26mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Fully transistorised ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 14.2 KM przy 8, 500 obr./min |
| Moment obrotowy | 13.8 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna centrifugal dry type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Honda V-Matic Pasek zębaty converter, Automatyczna |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel underbone frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 31mm Showa® Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Showa, Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | Single 240 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben with CBS |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/80-14 |
| Opona tylna | 130/70-13 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1323 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795 mm |
| Masa | 133 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.9 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 1-into-1 |
|---|