Honda ADV 350
Honda ADV 350 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 330 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4-valve. Moc maksymalna wynosi 28.8 horsepower przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 31.5 Nm przy 5250 obr./min. Masa: 186kg.
Lata produkcji
2022
Pojemność
330 ccm
Moc maksymalna
28.8 horsepower przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
31.5 Nm przy 5250 obr./min
Masa
186kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda ADV 350 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4-valve |
|---|---|
| Pojemność | 330 ccm |
| Średnica x skok | 77 x 70.8mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Fully transistorised ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 28.8 horsepower przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 31.5 Nm przy 5250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna centrifugal dry type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | V-Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel underbone |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37mm Widelec odwrócony USD forks |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | Single 256mm Tarcza, 2 piston Nissin caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, 1 piston Nissin caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70-15MC 56P |
| Opona tylna | 140/70-14MC 62P |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1520 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795 mm |
| Masa | 186kg |
| Zbiornik paliwa | 11.7 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | Euro 5 |
|---|---|
| Wheels | Six spoke cast aluminiowa |
| Prześwit | 145 mm |