Honda AX-1
Honda AX-1 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 29 KM / 21.3 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 2.6 kgf-m przy 7500 obr./min. Masa: 133 kg.
Lata produkcji
1987
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
29 KM / 21.3 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
2.6 kgf-m przy 7500 obr./min
Masa
133 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda AX-1 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 70.0 x 64.8 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PD6B |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 29 KM / 21.3 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 2.6 kgf-m przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Pro-Link. Wahacz |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 100/90-19 |
| Opona tylna | 120/90-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1350 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm |
| Masa | 133 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |