Honda C 110 Super Cub
Honda C 110 Super Cub to motocykl skuter. Jednostka napędowa: Czterosuw, single cylinder, OHC. Moc maksymalna wynosi 8.0 KM przy 7500 obr./min. Masa: 93 kg.
Lata produkcji
2009-12
Moc maksymalna
8.0 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
8.4 Nm / 0.86 kgf-m / 8.4 Nm przy 5500 obr./min
Masa
93 kg
Typ silnika
Czterosuw, single cylinder, OHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda C 110 Super Cub |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009-12 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, single cylinder, OHC |
|---|---|
| Średnica x skok | 50 x 55.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | PGM-FI |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
| Moc maksymalna | 8.0 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 8.4 Nm / 0.86 kgf-m / 8.4 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, semi-Automatyczna |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Pressed steel underbone |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy fork |
| Zawieszenie tylne | Swing arm |
| Hamulce przednie | Expanding Bęben, 110 mm Ø |
| Hamulce tylne | Expanding Bęben, 110 mm Ø |
| Opona przednia | 70/90-17 M/C 38P |
| Opona tylna | 80/90-17 M/C 50P |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 735 mm |
|---|---|
| Masa | 93 kg |
| Zbiornik paliwa | 4.3 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | One-into one |
|---|---|
| Wheels | Steel, laced wire spokes |
| Front Wheel | 2.25 x 17 in |
| Rear Wheel | 2.75 x 17 in |