Honda C 125 Super Cub ABS
Honda C 125 Super Cub ABS to motocykl skuter. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve. Moc maksymalna wynosi 9.2 KM / 6.9 k, W przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 11 Nm / 8.1 ft.lbs przy 5250 obr./min. Masa: 109 kg.
Lata produkcji
2020-21
Moc maksymalna
9.2 KM / 6.9 k, W przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
11 Nm / 8.1 ft.lbs przy 5250 obr./min
Masa
109 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda C 125 Super Cub ABS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020-21 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 52.4 x 57.9 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 9.2 KM / 6.9 k, W przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 11 Nm / 8.1 ft.lbs przy 5250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 Speedsemi-Automatyczna |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 26mm Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | Single 220 mm Tarcza hydraulicznazna with IMU-based ABS |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 70/90-17 |
| Opona tylna | 80/90-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1242 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 109 kg |
| Zbiornik paliwa | 3.8 L |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | Upper 1.1 L; lower 0.9 L |
|---|---|
| Akumulator | YTZ5S |