Honda C
Honda C to motocykl drogowy o pojemności skokowej 234 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. SOHC. 2 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 18.5 KM / 13.5 k, W przy 8250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 18.6 Nm / przy 5500 obr./min. Masa: 141 kg.
Lata produkcji
1998-00
Pojemność
234 ccm
Moc maksymalna
18.5 KM / 13.5 k, W przy 8250 obr./min
Moment obrotowy
18.6 Nm / przy 5500 obr./min
Masa
141 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. SOHC. 2 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda C |
|---|---|
| Rok produkcji | 1998-00 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. SOHC. 2 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 234 ccm |
| Średnica x skok | 53 x 53 mm |
| Stopień sprężania | 9.2;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Single 26mm membranowa-type constant-velocity (CV) Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 18.5 KM / 13.5 k, W przy 8250 obr./min |
| Moment obrotowy | 18.6 Nm / przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 33mm Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys with five-position napięcie wstępne sprężyny adjustability |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarczas 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 230mm, Bęben |
| Opona przednia | 3.00 -18 |
| Opona tylna | 130/90 -15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 676 mm |
| Masa | 141 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L / 2.6 gal |