Honda C 50 Super Cub
Honda C 50 Super Cub to motocykl skuter. Jednostka napędowa: Czterosuw single cylinder, OHC. Moc maksymalna wynosi 3.4 KM przy 7000 obr./min. Masa: 79 kg.
Lata produkcji
2007
Moc maksymalna
3.4 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
3.8 Nm / 0.39 kgf-m / 3.8 Nm przy 5000 obr./min
Masa
79 kg
Typ silnika
Czterosuw single cylinder, OHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda C 50 Super Cub |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw single cylinder, OHC |
|---|---|
| Średnica x skok | 39 x 41.4 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
| Moc maksymalna | 3.4 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 3.8 Nm / 0.39 kgf-m / 3.8 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, semi-Automatyczna |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 3-Speed |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Pressed steel underbone |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Leading link |
| Zawieszenie tylne | Swing arm |
| Hamulce przednie | Expanding Bęben, 110 mm Ø |
| Hamulce tylne | Expanding Bęben, 110 mm Ø |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1185 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 705 mm |
| Masa | 79 kg |
| Zbiornik paliwa | 3.4 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | One-into one |
|---|---|
| Wheels | Steel, laced wire spokes |
| Front Wheel | 2.25 x 17 in |
| Rear Wheel | 2.75 x 17 in |