Honda C 77 Superhawk
Honda C 77 Superhawk to motocykl drogowy o pojemności skokowej 305 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy SOHC. Moc maksymalna wynosi 28 KM / 21 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 23.1 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 159 kg.
Lata produkcji
1961-68
Pojemność
305 ccm
Moc maksymalna
28 KM / 21 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
23.1 Nm przy 6000 obr./min
Masa
159 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda C 77 Superhawk |
|---|---|
| Rok produkcji | 1961-68 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 305 ccm |
| Średnica x skok | 60 x 54 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 × 26 mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Bateria i cewka |
| Rozrusznik | Nożny / Elektryczny |
| Moc maksymalna | 28 KM / 21 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 23.1 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet: multi-plates |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Hydra lick forks |
| Zawieszenie tylne | Dual chocks |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 275x18 |
| Opona tylna | 300x18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1300 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 760 mm |
| Masa | 159 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |