Honda C 90 Super Cub Scooter
Honda C 90 Super Cub Scooter to motocykl skuter. Jednostka napędowa: Czterosuw single cylinder, OHC. Moc maksymalna wynosi 8.0 KM przy 9500 obr./min. Masa: 85 kg.
Lata produkcji
1966-80
Moc maksymalna
8.0 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
6.6 Nm / 0.67 kgf-m / 6.5 Nm przy 6000 obr./min
Masa
85 kg
Typ silnika
Czterosuw single cylinder, OHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda C 90 Super Cub Scooter |
|---|---|
| Rok produkcji | 1966-80 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw single cylinder, OHC |
|---|---|
| Średnica x skok | 50 x 45.6 mm |
| Stopień sprężania | 8.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Magnet |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
| Moc maksymalna | 8.0 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 6.6 Nm / 0.67 kgf-m / 6.5 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, semi-Automatyczna |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 3-Speed |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Pressed steel underbone |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Leading link |
| Zawieszenie tylne | Swing arm |
| Hamulce przednie | Expanding Bęben, 110 mm Ø |
| Hamulce tylne | Expanding Bęben, 110 mm Ø |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1185 mm |
|---|---|
| Masa | 85 kg |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | One-into one |
|---|---|
| Wheels | Steel, laced wire spokes |
| Front Wheel | 2.50 x 17 in |
| Rear Wheel | 2.50 x 17 in |