Honda CA 125 Rebel
Honda CA 125 Rebel to motocykl drogowy o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy. Moc maksymalna wynosi 11 KM / 8 k, W przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9.1 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 137 kg.
Lata produkcji
1995
Pojemność
125 ccm
Moc maksymalna
11 KM / 8 k, W przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
9.1 Nm przy 6000 obr./min
Masa
137 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CA 125 Rebel |
|---|---|
| Rok produkcji | 1995 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Średnica x skok | 44.0 x 41.0 mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Moc maksymalna | 11 KM / 8 k, W przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.1 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona tylna | 130/90-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1460 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 675 mm |
| Masa | 137 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L |