Honda CB-1
Honda CB-1 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 55.2 KM / 46.5 k, W przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 21.39.3 Nm przy 9500 obr./min. Masa: 183 kg.
Lata produkcji
1991
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
55.2 KM / 46.5 k, W przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
21.39.3 Nm przy 9500 obr./min
Masa
183 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB-1 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1991 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 55 x 42 mm |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x 30mm Keihin CV Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 55.2 KM / 46.5 k, W przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 21.39.3 Nm przy 9500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Pro-Link Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 310mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70-17 |
| Opona tylna | 140/60-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 183 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13 L |