Honda CB 1000R
Honda CB 1000R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 143.5 KM / 107k, W przy 10500rpm. Maksymalny moment obrotowy: 104 Nm / 77 ft-lb przy 8250 obr./min. Masa: 212 kg.
Lata produkcji
2018
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
143.5 KM / 107k, W przy 10500rpm
Moment obrotowy
104 Nm / 77 ft-lb przy 8250 obr./min
Masa
212 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 1000R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 75 x 56.5 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-F1 Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Computer controlled cyfrowy tranzystorowy |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 143.5 KM / 107k, W przy 10500rpm |
| Moment obrotowy | 104 Nm / 77 ft-lb przy 8250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | #530 O-ring sealed Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel mono Rama grzbietowa. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa SFF-BP USD fork |
| Zawieszenie tylne | Showa BRFC (Balance Free Rear Cushion) |
| Hamulce przednie | 2x 310mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 256mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 190/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1455 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 212 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.2 L |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12V/8.6AH |
|---|---|
| ABS System Type | 2 channel |
| Front Wheel | Cast aluminiowa |
| Rear Wheel | Cast aluminiowa |