Honda CB 1000SP Hornet
Honda CB 1000SP Hornet to motocykl naked / street o pojemności skokowej 1000 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, in-line Czterocylindrowy, DOHC, 4 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 157.2 KM / 115.6k, W przy 11000rpm. Maksymalny moment obrotowy: 107 Nm / 78.9 ft-lb przy 9000 obr./min. Masa: 212 kg.
Lata produkcji
2025
Pojemność
1000 ccm
Moc maksymalna
157.2 KM / 115.6k, W przy 11000rpm
Moment obrotowy
107 Nm / 78.9 ft-lb przy 9000 obr./min
Masa
212 kg
Typ silnika
Czterosuw, in-line Czterocylindrowy, DOHC, 4 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 1000SP Hornet |
|---|---|
| Rok produkcji | 2025 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, in-line Czterocylindrowy, DOHC, 4 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1000 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 55.1 mm |
| Stopień sprężania | 11.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-F1 Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Computer controlled cyfrowy tranzystorowy |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 157.2 KM / 115.6k, W przy 11000rpm |
| Moment obrotowy | 107 Nm / 78.9 ft-lb przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe, assisted Sprzęgło antyhopping |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm Showa SFF-BP USD fork |
| Zawieszenie tylne | Öhlins Amortyzator centralny damper, Prolink Wahacz |
| Hamulce przednie | 2x 310mm Tarczas, Zaciski radialnene 4-piston Brembo Stylema |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, Nissen single piston |
| Opona przednia | 120/70 ZR17M/C (58W) |
| Opona tylna | 180/55 ZR17M/C (73W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1455 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 809 mm |
| Masa | 212 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | Euro5 |
|---|---|
| Akumulator | 12V/8.6AH |
| ABS System Type | 2 channel |
| Front Wheel | Multi-spoke cast aluminiowa, 17M/C x MT3.50 |
| Rear Wheel | Multi-spoke cast aluminiowa, 17M/C x MT5.50 |
| Prześwit | 135 mm |