Honda CB 1000T2
Honda CB 1000T2 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 98 KM / 71.4 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 84 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 236 kg.
Lata produkcji
1995
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
98 KM / 71.4 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
84 Nm przy 6000 obr./min
Masa
236 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 1000T2 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1995 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 77 x 53.6 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 4x 34mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 98 KM / 71.4 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 84 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory regulowane napięcie wstępne. |
| Hamulce przednie | 2x 310mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 276mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-18 |
| Opona tylna | 170/60-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 236 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 22 L |
| Prędkość maks. | 226.7 km/h / 140 mph |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 91 KM / 67.8 k, W przy 8400 obr./min |
|---|---|
| Consumption Average | 16.4 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.5 m / 38.8 m |
| Standing¼Mile | 11.3 sec / 190.2 km/h |
| Prędkość maksymalna | 226.7 km/h / 140 mph |