Honda CB 1100
Honda CB 1100 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1140 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 88.5 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 93 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 247 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
1140 ccm
Moc maksymalna
88.5 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
93 Nm przy 5000 obr./min
Masa
247 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 1100 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1140 ccm |
| Średnica x skok | 73.5 x 67.2 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa Throttle Bore 32mm |
| Układ zapłonowy | Full-transistor battery ignition / Elektryczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 88.5 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 93 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate wet clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 2.166 (39/18) |
Podwozie
| Rama | Type Double steel Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm conventional fork |
| Zawieszenie tylne | napięcie wstępne sprężyny regulowane, Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | 2x 296mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 256mm Tarcza |
| Opona przednia | 110/80 R18 |
| Opona tylna | 140/70 -R18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795 mm |
| Masa | 247 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.5.Litres / 4.6 gal |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 4.9 L |
|---|---|
| Spark Plug | NGK LMAR8A - 9S |
| Akumulator | YTZ14S WET 12V-11.2Ah |
| Promień skrętu | 2.7m |
| Caster | 27° |
| Reserve | 3.5 L |