Honda CB 125
Honda CB 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy, OHC, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 17 KM / 12.4 k, W przy 11500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: NA.
Lata produkcji
1982-
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
17 KM / 12.4 k, W przy 11500 obr./min
Moment obrotowy
NA
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy, OHC, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy, OHC, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 44 x 41mm |
| Stopień sprężania | 7.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x Keihin 22mm slide type manual choke |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 17 KM / 12.4 k, W przy 11500 obr./min |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-Tarcza, wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, 4.5 in wheel travel. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing arm, 2.6 in wheel travel |
| Opona przednia | 2.50 -18 |
| Opona tylna | 2.75 -18 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 10 L |
|---|
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 5th 9.46 / 4th 11.10 / 3rd 13.72 / 2nd 17.81 / 1st 26.20 |
|---|---|
| Dry-Weight | 133 kg |