Honda CB 125D / Ace
Honda CB 125D / Ace to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, two valve. Moc maksymalna wynosi 6.32 k, W przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10.2 Nm przy 6250 obr./min. Masa: 105 kg.
Lata produkcji
2012
Moc maksymalna
6.32 k, W przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
10.2 Nm przy 6250 obr./min
Masa
105 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, two valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 125D / Ace |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, two valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 52.4 × 57.8mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny (Opcjonalne) and Nożny |
| Moc maksymalna | 6.32 k, W przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.2 Nm przy 6250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel Rama grzbietowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 31mm Widelec teleskopowy, nieregulowane fork |
| Zawieszenie tylne | Dual rear shocks with 5-step napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 80/100 –18M/C 47P |
| Opona tylna | 90/90 –18M/C 51P |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1312 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 774 mm |
| Masa | 105 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 150 mm |
|---|