Honda CB 125F
Honda CB 125F to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, two valve. Moc maksymalna wynosi 10.5 KM / 7.8 k, W przy 7750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10.2 Nm przy 6250 obr./min. Masa: 129 kg.
Lata produkcji
2018-20
Moc maksymalna
10.5 KM / 7.8 k, W przy 7750 obr./min
Moment obrotowy
10.2 Nm przy 6250 obr./min
Masa
129 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, two valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 125F |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018-20 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, two valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 52.4 × 57.8mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 10.5 KM / 7.8 k, W przy 7750 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.2 Nm przy 6250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel Rama grzbietowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 31mm Widelec teleskopowy, nieregulowane fork |
| Zawieszenie tylne | Dual rear shocks with 5-step napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben |
| Opona przednia | 80/100 –18M/C 47P |
| Opona tylna | 90/90 –18M/C 51P |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1295 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 774 mm |
| Masa | 129 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L / 3.4 gal |
Pozostałe dane
| Wheels | Six spoke cast aluminiowa |
|---|---|
| Prześwit | 160 mm |