Honda CB 125F
Honda CB 125F to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valves. Moc maksymalna wynosi 10.7 KM / 7.8 k, W przy 7750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10.4 Nm przy 6250 obr./min. Masa: 117 kg.
Lata produkcji
2021-
Moc maksymalna
10.7 KM / 7.8 k, W przy 7750 obr./min
Moment obrotowy
10.4 Nm przy 6250 obr./min
Masa
117 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 125F |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 50 x 63.1 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 10.7 KM / 7.8 k, W przy 7750 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.4 Nm przy 6250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 31mm Widelec teleskopowy, nieregulowane fork |
| Zawieszenie tylne | Dual rear shocks with 5-step napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben |
| Opona przednia | 80/100 –18M/C 47P |
| Opona tylna | 90/90 –18M/C 51P |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1285 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 117 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L / 2.9 gal |
Pozostałe dane
| C02 Emissions | 34.4 g/km |
|---|---|
| Wheels | Six spoke cast aluminiowa |
| Prześwit | 160 mm |