Honda CB 125F
Honda CB 125F to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valves. Moc maksymalna wynosi 10.7 KM / 8 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10.9 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 117 kg.
Lata produkcji
2025
Moc maksymalna
10.7 KM / 8 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
10.9 Nm przy 6000 obr./min
Masa
117 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 125F |
|---|---|
| Rok produkcji | 2025 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 50 x 63.1 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 10.7 KM / 8 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.9 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch (428 sealed) |
Podwozie
| Rama | Steel kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 30mm Widelec teleskopowy, nieregulowane fork |
| Zawieszenie tylne | Dual rear shocks with 5-step napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben |
| Opona przednia | 80/100 –18M/C 47P |
| Opona tylna | 100/80 –18M/C 53P |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1285 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 117 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L / 2.9 gal |
Pozostałe dane
| C02 Emissions | 34.4 g/km |
|---|---|
| Wheels | Five spoke cast aluminiowa |
| Front Wheel | 18M/C x MT1.85 |
| Rear Wheel | 18M/C x MT2.15 |
| Prześwit | 160 mm |