Honda CB 125K
Honda CB 125K to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy, OHC. Moc maksymalna wynosi 15 KM / 10.9 k, W przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.05 kgf-m / 10.2 Nm przy 9000 obr./min.
Lata produkcji
1967-71
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
15 KM / 10.9 k, W przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
1.05 kgf-m / 10.2 Nm przy 9000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy, OHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 125K |
|---|---|
| Rok produkcji | 1967-71 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy, OHC |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 44 x 41 mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 26mm Keihin Gaźnik, manual choke |
| Układ zapłonowy | Battery & coil |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 15 KM / 10.9 k, W przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.05 kgf-m / 10.2 Nm przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Telescoping forks. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.50 -18 |
| Opona tylna | 2.75 -18 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 9 L |
|---|
Pozostałe dane
| Dry-Weight | 133 kg |
|---|