Honda CB 125N
Honda CB 125N to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 14 KM / 10.3 k, W przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9.81 Nm / 9900 obr./min. Masa: 107 kg.
Lata produkcji
1981
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
14 KM / 10.3 k, W przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
9.81 Nm / 9900 obr./min
Masa
107 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 125N |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56.5 x 49.5 mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 26mm Keihin Gaźniks, manual choke |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 14 KM / 10.3 k, W przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.81 Nm / 9900 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys swing arm |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75 -18 |
| Opona tylna | 3.00 -17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 765 mm |
|---|---|
| Masa | 107 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L |