Honda CB 125RS-D
Honda CB 125RS-D to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC. Moc maksymalna wynosi 12 KM / 8.9 k, W przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9.8 Nm1 kg-m przy 8500 obr./min.
Lata produkcji
1983-
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
12 KM / 8.9 k, W przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
9.8 Nm1 kg-m przy 8500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 125RS-D |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56.5 x 49.5mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Keihin 24mm slide type manual choke |
| Układ zapłonowy | Contact breaker points |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 12 KM / 8.9 k, W przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.8 Nm1 kg-m przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-Tarcza, wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Air assisted Widelec teleskopowy hydrauliczna fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Box section swing arm, Dwa amortyzatory |
| Opona przednia | 2.75 -18 4PR |
| Opona tylna | 3.00-18 4PR |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1285 mm / |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 765 mm / |
| Zbiornik paliwa | 11 L |
Pozostałe dane
| Front Brake | hydrauliczna Pojedyncza tarcza |
|---|---|
| Rear Brake | Bęben |
| Prześwit | 160 mm / |
| Dry-Weight | 100 kg / lbs |