Honda CB 125S/J
Honda CB 125S/J to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve. Moc maksymalna wynosi 14 KM / 10.3 k, W przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9.9 Nm / 7 ft-lb przy 9400 obr./min. Masa: 105 kg.
Lata produkcji
1979
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
14 KM / 10.3 k, W przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
9.9 Nm / 7 ft-lb przy 9400 obr./min
Masa
105 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 125S/J |
|---|---|
| Rok produkcji | 1979 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56.5 x 49.5 mm |
| Stopień sprężania | 7.4:1 |
| Układ zasilania | Keihin 24mm slide type manual choke |
| Układ zapłonowy | Battery & coil |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 14 KM / 10.3 k, W przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.9 Nm / 7 ft-lb przy 9400 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-Tarcza, wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Oil-damped Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing arm, Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75 -18 |
| Opona tylna | 3.00 -17 |
Wymiary i masa
| Masa | 105 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |
Pozostałe dane
| Wheels | Steel, Wire-Spoked |
|---|