Honda CB 125T
Honda CB 125T to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy, OHC, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 15 KM / 10.9 k, W przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.05 kgf-m / 10.2 Nm przy 9000 obr./min. Masa: 114 kg.
Lata produkcji
1978-79
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
15 KM / 10.9 k, W przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
1.05 kgf-m / 10.2 Nm przy 9000 obr./min
Masa
114 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy, OHC, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 125T |
|---|---|
| Rok produkcji | 1978-79 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy, OHC, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 44 x 41mm |
| Stopień sprężania | 7.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x Keihin 22mm slide type manual choke |
| Układ zapłonowy | Battery & coil |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 15 KM / 10.9 k, W przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.05 kgf-m / 10.2 Nm przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-Tarcza, wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 31mm oil-damped Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Pivoted fork, 2 coil spring, hydraulicznaally damped, 5 napięcie wstępne settings |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75 -18 |
| Opona tylna | 3.00 -18 |
Wymiary i masa
| Masa | 114 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 11.5 L |
| Prędkość maks. | 107.8 km/h / 67 mph |
Pozostałe dane
| Prędkość maksymalna | 107.8 km/h / 67 mph |
|---|