Honda CB 1300 Super Four
Honda CB 1300 Super Four to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1284 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 114 KM/83.2 k, W przy 7500rpm. Maksymalny moment obrotowy: 117 Nm / 11.9 kg-fm / 86.3 ft-lbprzy 6000rpm. Masa: 224 kg.
Lata produkcji
2000-02
Pojemność
1284 ccm
Moc maksymalna
114 KM/83.2 k, W przy 7500rpm
Moment obrotowy
117 Nm / 11.9 kg-fm / 86.3 ft-lbprzy 6000rpm
Masa
224 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 1300 Super Four |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000-02 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1284 ccm |
| Średnica x skok | 78 x 67.2mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ zasilania | PGM-FI Wtrysk paliwa with 4 x 36mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 114 KM/83.2 k, W przy 7500rpm |
| Moment obrotowy | 117 Nm / 11.9 kg-fm / 86.3 ft-lbprzy 6000rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate coil spring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm cartridge style forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dualshocks with regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | 2x310mm Tarczas4piston calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single256mm Tarcza 1 piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 130/70 ZR17 |
| Opona tylna | 190/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1510 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm regulowane, lowest setting. |
| Masa | 224 kg |
| Zbiornik paliwa | 21 L |
| Prędkość maks. | 231.8 km/h |
Pozostałe dane
| Cooling Sysstem | Chłodzenie cieczą |
|---|---|
| Prześwit | 130 mm |
| Wet-Weight | 246 kg |
| Consumption Average | 16.1 km/lit |
| Standing¼Mile | 11.1 sec |
| Prędkość maksymalna | 231.8 km/h |