Honda CB 150R ExMotion
Honda CB 150R ExMotion to motocykl drogowy o pojemności skokowej 149 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 16.8 KM/ 12.5 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 13.7 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 123 kg.
Lata produkcji
2018
Pojemność
149 ccm
Moc maksymalna
16.8 KM/ 12.5 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
13.7 Nm przy 7000 obr./min
Masa
123 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 150R ExMotion |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 149 ccm |
| Średnica x skok | 57.3 x 57.8 mm |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 16.8 KM/ 12.5 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 13.7 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | O-ring sealed Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa Frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy USD Fork |
| Zawieszenie tylne | Mono Shock Absorber |
| Hamulce przednie | Single 296mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 110/70 – 17M |
| Opona tylna | 150/60 – 17M |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1296 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795 mm |
| Masa | 123 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 138 mm |
|---|