Honda CB 175
Honda CB 175 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 174 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy, OHC, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 20 KM / 14.6 k, W przy 11000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 15 Nm przy 9000 obr./min. Masa: 120 kg.
Lata produkcji
1972-73
Pojemność
174 ccm
Moc maksymalna
20 KM / 14.6 k, W przy 11000 obr./min
Moment obrotowy
15 Nm przy 9000 obr./min
Masa
120 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy, OHC, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 175 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1972-73 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy, OHC, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 174 ccm |
| Średnica x skok | 52 x 41.0 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 20 KM / 14.6 k, W przy 11000 obr./min |
| Moment obrotowy | 15 Nm przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75-18 |
| Opona tylna | 3.00-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1280 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Masa | 120 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L |