Honda CB 250K
Honda CB 250K to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy, OHC, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 30 KM / 21.9 k, W przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 21 Nm przy 9500 obr./min. Masa: 160 kg.
Lata produkcji
1972-74
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
30 KM / 21.9 k, W przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
21 Nm przy 9500 obr./min
Masa
160 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy, OHC, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 250K |
|---|---|
| Rok produkcji | 1972-74 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy, OHC, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Keihin Gaźnik |
| Układ zapłonowy | 2 sets points, bobine |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 30 KM / 21.9 k, W przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 21 Nm przy 9500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi plate type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Semy Rama podwójna kołyskowa steel frame. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm pre-load regulowane schocks |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00-18 |
| Opona tylna | 3.25-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1320 mm |
|---|---|
| Masa | 160 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Road Test | 1974 CB 250 Group Test |
|---|