Honda CB 300R
Honda CB 300R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 286 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 30.4 KM przy 8 500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 27 Nm przy 7250 obr./min. Masa: 143 kg.
Lata produkcji
2018-19
Pojemność
286 ccm
Moc maksymalna
30.4 KM przy 8 500 obr./min
Moment obrotowy
27 Nm przy 7250 obr./min
Masa
143 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 300R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018-19 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 286 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 63 mm |
| Stopień sprężania | 10.7: 1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa w/ 38mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Full transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 30.4 KM przy 8 500 obr./min |
| Moment obrotowy | 27 Nm przy 7250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe hydrauliczna clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | #520 uszczelniony O-ringami Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel kratownicowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny damper, Pro-Link Wahacz |
| Hamulce przednie | Single 296 mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70R17M/C 54H |
| Opona tylna | 150/60R17M/C 65H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1352 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 799 mm |
| Masa | 143 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12V-7AH |
|---|---|
| ABS System | 2 channel with IMU |
| Wheels | Multi-spoke cast aluminiowa |
| Prześwit | 151 mm |