Honda CB 300R
Honda CB 300R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 286 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 31 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 27.5 Nm przy 7750 obr./min. Masa: 144 kg.
Lata produkcji
2022
Pojemność
286 ccm
Moc maksymalna
31 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
27.5 Nm przy 7750 obr./min
Masa
144 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 300R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 286 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 63 mm |
| Stopień sprężania | 10.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Full transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 31 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 27.5 Nm przy 7750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe hydrauliczna clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | #520 uszczelniony O-ringami Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Showa Separate Function front Fork Big Piston (SFF-BP) USD forks |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny damper with 5 stage regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 296 mm tarcza pływająca with Zaciski radialne-mount Nissin 4-piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70R17M/C 54H |
| Opona tylna | 150/60R17M/C 65H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1352 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 799 mm |
| Masa | 144 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L |
Pozostałe dane
| ABS System | 2 channel with IMU |
|---|---|
| Wheels | Multi-spoke cast aluminiowa |
| Prześwit | 151 mm |