Honda CB 350 H’ness
Honda CB 350 H’ness to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC. Moc maksymalna wynosi 15.5k, W przy 5500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 30N-m przy 3000 obr./min. Masa: 181 kg.
Lata produkcji
2021
Moc maksymalna
15.5k, W przy 5500 obr./min
Moment obrotowy
30N-m przy 3000 obr./min
Masa
181 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 350 H’ness |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC |
|---|---|
| Średnica x skok | 70 x 90.5 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | PGM-FI |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 15.5k, W przy 5500 obr./min |
| Moment obrotowy | 30N-m przy 3000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Half duplex Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dual hydrauliczna shocks |
| Hamulce przednie | Single 310mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/90-19M/C 57H |
| Opona tylna | 130/70-18M/C 63H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1441 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 181 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| ABS System | Dual channel ABS |
|---|---|
| Prześwit | 166 mm |