Honda CB 350F Four
Honda CB 350F Four to motocykl drogowy o pojemności skokowej 347 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, SOHC, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 34 KM /24.8k, W przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 27.2 Nm / 2, 79 m-kg przy 8000 obr./min. Masa: 178 kg.
Lata produkcji
1972-73
Pojemność
347 ccm
Moc maksymalna
34 KM /24.8k, W przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
27.2 Nm / 2, 79 m-kg przy 8000 obr./min
Masa
178 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, SOHC, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 350F Four |
|---|---|
| Rok produkcji | 1972-73 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, SOHC, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 347 ccm |
| Średnica x skok | 47 x 50. mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4x Keihin 656 C, Ø 22 mm Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Coil and breaker points |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 34 KM /24.8k, W przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 27.2 Nm / 2, 79 m-kg przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Napęd końcowy | Łańcuch |
|---|
Podwozie
| Rama | Simple Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa, split under the engine |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Television hydrauliczna forks, 114mm wheel travel. |
| Zawieszenie tylne | Dual chocks, regulowane pre constraint (3 positions), 91 mm wheel trave. |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00-18 |
| Opona tylna | 3.50-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1350 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 178 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Transmission / Drive | 5 biegów |
|---|