Honda CB 350K
Honda CB 350K to motocykl drogowy o pojemności skokowej 325 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 180° Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 2 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 36 KM / 27 Nm przy 10500rpm. Maksymalny moment obrotowy: 25.0 Nm/ 2.55 kgf-m przy 9500 obr./min. Masa: 149 kg.
Lata produkcji
1970-71
Pojemność
325 ccm
Moc maksymalna
36 KM / 27 Nm przy 10500rpm
Moment obrotowy
25.0 Nm/ 2.55 kgf-m przy 9500 obr./min
Masa
149 kg
Typ silnika
Czterosuw, 180° Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 2 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 350K |
|---|---|
| Rok produkcji | 1970-71 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 180° Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 2 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 325 ccm |
| Średnica x skok | 64 х 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Coil and breaker points |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 36 KM / 27 Nm przy 10500rpm |
| Moment obrotowy | 25.0 Nm/ 2.55 kgf-m przy 9500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Telescoping fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00-18 |
| Opona tylna | 3.50-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1300 mm |
|---|---|
| Masa | 149 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L |
Pozostałe dane
| Road Test | Bike Group Test |
|---|