Honda CB 400 Super Four
Honda CB 400 Super Four to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Chłodzenie cieczą, Czterocylindrowy poprzecznys, Czterosuw,. Moc maksymalna wynosi 53 KM / 38.6 k, W przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 40.1 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 200 kg.
Lata produkcji
2003-05
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
53 KM / 38.6 k, W przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
40.1 Nm przy 7500 obr./min
Masa
200 kg
Typ silnika
Chłodzenie cieczą, Czterocylindrowy poprzecznys, Czterosuw,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 400 Super Four |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-05 |
Silnik
| Typ silnika | Chłodzenie cieczą, Czterocylindrowy poprzecznys, Czterosuw, |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 55 x 42 mm |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ zasilania | 4x 32mm Gaźniks |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 53 KM / 38.6 k, W przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 40.1 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing arm, Pro-Link Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2x 296mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/80-18 |
| Opona tylna | 140/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 755 mm |
| Masa | 200 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L |