Honda CB 400 Super FourFinal Edition
Honda CB 400 Super FourFinal Edition to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 53 KM / 38.6 k, W przy 11000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 40.1 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 198 kg.
Lata produkcji
2022
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
53 KM / 38.6 k, W przy 11000 obr./min
Moment obrotowy
40.1 Nm przy 7500 obr./min
Masa
198 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 400 Super FourFinal Edition |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 55 x 42 mm |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą, |
| Układ zasilania | PGM-FI Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 53 KM / 38.6 k, W przy 11000 obr./min |
| Moment obrotowy | 40.1 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | High-tension steel Rama kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator |
| Hamulce przednie | 2x 296mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/60 ZR17 |
| Opona tylna | 160/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 755 mm |
| Masa | 198 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 4.75 gal |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1 st3.3072nd2.2943rd1.7504th1.4215th1.2406th1.130 |
|---|---|
| Turning Circle | 2.6 m / 8 ft 6 in |
| Prześwit | 130 mm |