Honda CB 400N
Honda CB 400N to motocykl drogowy o pojemności skokowej 395 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 3 zaworów na cylinder, 360° crank, Wał kardanowy and twin balance-Wał kardanowys. Moc maksymalna wynosi 43 KM / 31.4 k, W przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 33 Nm przy 8000 obr./min.
Lata produkcji
1979-80
Pojemność
395 ccm
Moc maksymalna
43 KM / 31.4 k, W przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
33 Nm przy 8000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 3 zaworów na cylinder, 360° crank, Wał kardanowy and twin balance-Wał kardanowys
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 400N |
|---|---|
| Rok produkcji | 1979-80 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 3 zaworów na cylinder, 360° crank, Wał kardanowy and twin balance-Wał kardanowys |
|---|---|
| Pojemność | 395 ccm |
| Średnica x skok | 70.5 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 32mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 43 KM / 31.4 k, W przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 33 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dual EVO dampers with 5-way napięcie wstępne sprężyny adjustment. |
| Hamulce przednie | 2x 239mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 152mm Bęben |
| Opona przednia | 3.60-19 |
| Opona tylna | 4.10-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1390 m |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795 mm |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
| Prędkość maks. | 166.4 km/h / 103.4 mph |
Pozostałe dane
| Wet-Weight | 175.5 kg |
|---|---|
| Consumption Average | 52 mpg |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | - / 38.1 m |
| Standing¼Mile | 14.6 sec |
| Prędkość maksymalna | 166.4 km/h / 103.4 mph |